Bendrosios svetainės taisyklės

Bendrosios elgesio taisyklės svetainėje:

Svetainė palaiko ryšius su šimtais skirtingų religijų ir įsitikinimų žmonių ir visi yra lygiateisiai lankytojai. Taigi, jei norime, kad žmonių bendruomenė veiktų, mums reikia taisyklių. Primygtinai rekomenduojame perskaityti šias taisykles. Tai užtruks tik penkias minutes, bet tai sutaupys jūsų ir mūsų laiką ir padės padaryti svetainę įdomesnę ir labiau organizuotą.

Visų pirma, turėtumėte elgtis pagarbiai su visais lankytojais šioje svetainėje. Jei turite skundą - susisiekite su administratoriumi arba moderatoriumi (naudokite asmeninius pranešimus). Mes manome, kad kitų lankytojų įžeidimas yra vienas iš rimčiausių pažeidimų. Rasizmas, religinė ir politinė kalba yra griežtai draudžiami. Dėkojame už supratimą ir norą padaryti mūsų svetainę labiau mandagia ir draugiška.

Griežtai draudžiama:

- pranešimai, nesusiję su diskusijos kontekstu;
- įžeidinėjimai ir grėsmės kėlimas kitiems lankytojams;
-išsireiškimai, kuriuose yra melas, žeminimas, etninės nesantaikos kurstymas komentaruose;
-bet kokių prekių ir paslaugų, žiniasklaidos įvykių ar renginių, nesusijusių su diskusijos kontekstu reklama ar aptarimas.


Gerbkime vieni kitus ir svetainę, kurioje lankytojai išreiškia savo mintis. Administracija pasilieka teisę pašalinti komentarus arba komentuoti dalis , neatitinkančias minėtų reikalavimų.

Jei pažeidėte taisykles jūs galite būti įspėtas. Kai kuriais atvejais jums gali būti uždrausta lankytis svetainėje. Susisiekite su administratoriumi dėl draudimo pašalinimo.

Administratorių įžeidimas taip pat baudžiamas draudimu lankytis svetainėje – gerbkime kitų žmonių darbą.

Kilus klausimams taip pat galite susisiekti su mūsų administracija el.paštu [email protected]

фильмы бесплатно Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите сюда это стоит того