Degantis žmogus / Man on Fire (2004)

Degantis žmogus / Man on Fire (2004) (2004)

Kokybė BRRip
+3 3

Aprašymas:
Džonas Krisis (akt. Denzelis Washingtonas) – gyvenimo mėtytas ir vėtytas „fortūnos kareivis“, buvęs specialaus JAV jūrų pėstininkų būrio karys, dabar tapęs samdiniu. Jam pasiūlomas dar vienas pelningas darbelis, kuris iš pirmo žvilgsnio ne itin skiriasi nuo kitų: Meksiko mieste gyvenanti turtinga šeima ieško asmens sargybinio savo dešimtmetei dukrelei Pitai (akt. Dakota Fanning). Mažylei ne juokais gresia pavojus – šeima jau sulaukė nežinomų nusikaltėlių grasinimų.

Pradėjęs dirbti asmens sargybiniu, Dž.Krisis ir jo mažoji globotinė netrukus tampa gerais draugais. Žavi mažylė ištirpdo ledą, kaustantį rūstaus ir ciniško samdinio širdį – Džonas pradeda rūpintis mergaite lyg Pita būtų jo paties dukrelė. Deja, savo užduoties jam nepavyksta įgyvendinti – mergaitė pagrobiama... Tačiau nusikaltėliai nežino, prieš ką pakėlė ranką. Džono įniršis kyla tarsi viską naikinanti gaisro liepsna. Dabar „fortūnos kareivio“ niekas nesustabdys – jis padarys viską, kad išvaduotų savo mažąją globotinę...скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Žiūrėti Degantis žmogus / Man on Fire (2004) Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.